Dünyaya açılmanın yolu CNR EV TEKSTİLİ

Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük iki fuarından biri olan CNR Ev Tekstili Fuarı 05-09 Eylül 2023 tarihlerinde ANFAŞ - Antalya Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık iş birliğinde organize edilen fuarda sektörün 1.000'in üzerinde öncü üretim ve ihracat-ithalat firmaları, ev tekstili, kontrakt tekstil, tasarım, zemin ve duvar kaplamaları alanlarındaki yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

Avrupa, Orta Doğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT Ülkeleri'nden iç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve oteller CNR Ev Tekstili Fuarı'nı ziyaret edecek.

CNR EV TEKSTİLİ, yüksek kaliteli ürün portföyü, ürün çeşitliliği ve artan sayıda katılımcı sayısı ile satın alma ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir fırsat sunar.

Modern yaşam tarzı ve tarihi mimarisi ile İstanbul, Türkiye'nin tek ev tekstili fuarı için mükemmel bir atmosfer sunuyor.