CNR EV TEKSTİLİ’den 120 Ülkeye İhracat Olacak

Kapılarını açmaya hazırlanan ve dünyanın dört bir yanından alıcıların ziyaret edeceği CNR EV TEKSTİLİ Fuarı, gelecek sezon tasarımlarına ve dünya ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünlere de ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin en önemli ticaret merkezlerinden biri olan ANFAŞ - Antalya Fuar Merkezi’nde düzenlenecek CNR EV TEKSTİLİ, iç piyasanın yanı sıra ABD, Almanya, İran, Rusya, Ukrayna, İngiltere, Kanada, Suudi Arabistan, İtalya, İspanya ve Yunanistan’ın da aralarında olduğu, neredeyse dünyanın tüm ülkelerinden gelecek sektör alıcılarını fuar katılımcıları ile buluşturacak. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB’in destekleri ile organize edilen fuarda, alım heyetleri katılımcılarla B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek.

CNR EV TEKSTİLİ, fuar esnasında gerçekleşecek ihracat sayesinde sektörün 2 binin üzerinde markasını, 120 ülkedeki son tüketiciye ulaştıracak. EVTEKS fuar alanında tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar ev tekstili sektörüne dair her şey sergilenecek.