Ev tekstili sektörünün heyecanla beklediği CNR EV TEKSTİLİ Fuarı Antalya’da

Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük fuarlarından biri olan CNR EV TEKSTİLİ, 05-09 Eylül 2023 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açacak.

İhracatın ve turizmin başkenti Antalya’da düzenlenecek fuar, 120 ülkeden yerli ve yabancı 100 binin üzerinde ziyaretçiyi 60 bin metrekarelik ANFAŞ - Antalya Fuar Merkezi’nde buluşturacak. Fuarı iç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve otellerden profesyonel alıcılar ziyaret edecek.

Yerli alıcıların yanı sıra yabancı alıcıların oldukça ilgi gösterdiği fuar, Avrupa, Orta Doğu, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ve BDT ülkelerinden sektör profesyonellerini ağırlayacak. Fuarda ayrıca tasarımcıların müşterilerine tasarımlarını ve kreasyonlarını sunacakları CNR EV TEKSTİLİ 2022 Design Talks Özel Alanı yer alacak.

Dünyanın dört bir yanından kolay ulaşımı sayesinde en çok yabancı ziyaretçi ağırlayan şehirlerden biri olan Antalya’da çok sayıda yerli ve yabancı profesyonel alıcı ile bir araya gelecek.